VIP ŞÖFÖRLÜ ARAÇ ÇAĞIRMA

Bodrum’da artık araç almanıza gerek yok Bodrum’da gündüz veya gece istediğiniz yere vito veya minibus,midibus hatta otobüs çağırabilir kolay ve güvenilir bir şekilde vip araçlarımız ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil uygulamasını indirmek. Üstelik 1 ay boyunca sınırsız kullanımınızda geçerli %10 indirim hakkınızdan da faydalanabilirsiniz.

Mobil uygulama üzerinden faydalanabileceğiniz %10 indirim hakkınız için Bodrummondo whatsapp hattımızdan kodunuzu isteyebilirsiniz.

Alesta Bodrummondo’lu!

Bodrum’daki teknenizde dostlarınızla geçireceğiniz keyif dolu anlardan önce teknenizi uzman ekibimize dezenfekte ettirerek kapsamlı ilaçlamasını yaptırabilir, virüs, mite ve her türlü gözle görülmeyen organizmaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve randevu organizasyonu için [email protected] adresimize mail atabilir veya 0216 663 61 43 no’lu destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından her türlü ev ve tekne temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.