Bodrum'da artık uçakla ulaşım sonrası çok kolay!

Bodrum’da artık uçakla ulaşım sonrası çok kolay!

Bodrummondo üzerinden havaalanı transfer hizmetini ister tekli isterseniz paket olarak satın alabileceksiniz.Tamamen sizin tercihinize kalmış.

Özellikle yaz aylarında Bodrum’daki ulaşım zorluğunu yaşamış olduğumuz tecrübelerden yola çıkarak hepimiz biliriz.Bodrummondo üzerinden havaalanından yazlık evinize veya dönüş için havaalanına vito araçlarımızla transfer hizmetini en uygun ve güvenli olacak şekilde sağlıyoruz.

Bodrummondo whatsapp destek hattımız üzerinden canlı olarak müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz durumunda vito organizasyonunu sağlıyoruz. Bodrummondo platformu üzerinden havaalanı transfer paketi satın alan Bodrumseverlere de bir süprizimiz bulunuyor.Herhangi bir havaalanı transferi alan üyelerimize 1 haftalık Bodrum’un 100’lerce mekanında geçerli %25’e varan indirim hakkı paketi olan gastroeğlence hizmetimizi hediye ediyoruz.

Paketlerimize göz atmak için tıklayabilirsiniz.

Yorumunu Paylaş

Alesta Bodrummondo’lu!

Bodrum’daki teknenizde dostlarınızla geçireceğiniz keyif dolu anlardan önce teknenizi uzman ekibimize dezenfekte ettirerek kapsamlı ilaçlamasını yaptırabilir, virüs, mite ve her türlü gözle görülmeyen organizmaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve randevu organizasyonu için [email protected] adresimize mail atabilir veya 0216 663 61 43 no’lu destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından her türlü ev ve tekne temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.