Bodrum’un sayısız etkinliklerine erişim artık çok kolay. Bodrummondo platformu üzerinden güncel olarak ücretsiz,biletli,biletsiz hatta özel ikramlı etkinliklerini çok daha kolay takip edebilirsiniz.

Biletli etkinliklerin biletlerini bu platform üzerinden satın alabilirsiniz.

Biletli etkinliklere göz atmak için tıklayınız.

Bodrummondo’lulara özel mobil uygulama üzerinden Bodrum’da istediğiniz yere vito araç çağırabilir, sevdiklerinizle keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Sadece Bodrummondo platformu üzerinden üyelik yaptıran kişilere 1 ay boyunca sınırsız kullanım için %10 indirim hakkı mevcuttur. İndirim hakkınızdan faydalanmak için girmeniz gereken kodu almak için whatsapp destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu yaz Bodrum Bodrummondo’lular için çok daha fazla keyifli!

Bodrummondo platformu sayesinde biletli ve biletsiz tüm etkinlik ve konserleri yakından takip edebilecek,biletli etkinliklerin biletlerini kolay bir şekilde satın alabileceksiniz.

Hoşgeldin Bodrummondo’lu:)

Bodrummondo gastroeğlence üyeliklerinde, açılışa özel %50 indirim fırsatı sunuyor.

Tüm paketlerde geçerli olan bu kampanya sayesinde Bodrum’un en trend ve kaliteli yeme içme ve eğlence mekanlarında geçerli olan indirimlerden, %50 indirimle faydalanabileceksiniz. Gastronomi üyeliklerinde geçerli %50 indirim fırsatından faydalanmak için kodunuzu istemeyi unutmayın. Pişman olmayacaksınız:)

Bizi takip etmeye devam edin!

Gastroeğlence üyelik detaylarını öğrenmek için aşağıda yer alan üyeliklerden kendiniz için uygun olanı seçiniz.

15 Günlük
Gastroeğlence Hizmeti

1 Haftalık
Gastroeğlence Hizmeti

3 Aylık
Gastroeğlence Hizmeti

1 Yıllık
Gastroeğlence Hizmeti

payfull_payment_result_shortcode
Array
(
)

Alesta Bodrummondo’lu!

Bodrum’daki teknenizde dostlarınızla geçireceğiniz keyif dolu anlardan önce teknenizi uzman ekibimize dezenfekte ettirerek kapsamlı ilaçlamasını yaptırabilir, virüs, mite ve her türlü gözle görülmeyen organizmaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve randevu organizasyonu için [email protected] adresimize mail atabilir veya 0216 663 61 43 no’lu destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından her türlü ev ve tekne temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.