Sık Sorulan Sorular

Bodrummondo  nedir?

Bodrummondo, Bodrum’daki eğlence asistanınızdır. Bodrummondo üzerinden uygun fiyatlı gastronomi hizmetlerine, uygun fiyatlı Vip araç çağırma hizmetine ve konut destek hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum’un biletli ve rezervasyonlu etkinliklerini buradan güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bodrummondo  üzerinden hangi hizmetleri satın alabilirim?

Bodrummondo bir e ticaret ve bilgilendirme platformudur. Güncel Bodrum etkinlerini buradan takip edebilir, yeme içme hizmetlerindeki indirimlerden faydalanmak için Gastroeğlence üyeliklerini, konut destek hizmetlerinden faydalanmak için ise mondoexpress paketlerini satın alabilirsiniz. 

Üyeliklere nereden ulaşabilirim?

Ana menü üzerindeki ÜYELİKLER bölümümüz üzerinden gastronomi ve konut destek üyeliklerimize ulaşabilirsiniz.

Hizmet satın aldıktan sonra hizmet haklarımdan nasıl faydalanabilirim?

Gastroeğlence hizmetimiz yeme içme ve eğlence mekanlarındaki indirim hizmetidir. Size uygun olan üyeliği satın aldıktan sonra indirimin geçerli olduğu yeme içme ve eğlence mekanlarına geldiğinizde sistem üzerinde yer alan indirim kartınızı cep telefonunuz üzerinden, mekan yetkililerine gösterebilirsiniz. Hizmet hakkınızdan kartın son kullanım tarihine kadar sınırsız olarak faydalanabilirsiniz.

Mondoexpress; konut destek hakkınızdan faydalanabilmek için size uygun olan paketi satın aldıktan sonra adres bilgilerinizi ve talebinizi içeren mailinizi [email protected] adresimize gönderebilir veya whatsapp üzerinden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Hizmetleri ne şekilde satın alabilirim?

Üyeliklerimizi kredi kartınızla veya havale/eft seçeneği işe satın alabilirsiniz. Havale/eft yapmanız durumunda açıklama bölümüne mutlaka sipariş numarasını girmeniz gerekmektedir.

Alesta Bodrummondo’lu!

Bodrum’daki teknenizde dostlarınızla geçireceğiniz keyif dolu anlardan önce teknenizi uzman ekibimize dezenfekte ettirerek kapsamlı ilaçlamasını yaptırabilir, virüs, mite ve her türlü gözle görülmeyen organizmaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve randevu organizasyonu için [email protected] adresimize mail atabilir veya 0216 663 61 43 no’lu destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından her türlü ev ve tekne temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.