Nasıl Faydalanılır

  • Bodrummondo’ya üye olun.
  • Hizmetler bölümünden ilgilendiğiniz hizmeti tıklayın.
  • Gastronomi üyeliklerinden sizin için en uygun olanı satın alın. Bodrum’da indirim hakkınızdan faydalanmak için satın alım sonrası anlaşmalı kurumlarımızda cep telefonunuza indirdiğiniz mobil indirim kartınızı gösterin.
  • Mondoexpress konut bakım ve destek paketlerinden sizin için en uygun olanı seçin. Satın alım sonrası konutunuzu ziyaret edebilmemiz ve ekspertiz raporu çıkartabilmemiz için whatsapp destek hattımız üzerinden randevu talebinizi iletim.
  • Vip araç çağırma hizmeti için ZUPPIN(Türkiye’nin yasal araç çağırma platformu) uygulamasını indirim ve 1 ay boyunca sadece size özel geçerli %10 indirim hakkınızdan faydalanmak için whatsapp üzerinden kodunuzu isteyin.

Alesta Bodrummondo’lu!

Bodrum’daki teknenizde dostlarınızla geçireceğiniz keyif dolu anlardan önce teknenizi uzman ekibimize dezenfekte ettirerek kapsamlı ilaçlamasını yaptırabilir, virüs, mite ve her türlü gözle görülmeyen organizmaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve randevu organizasyonu için [email protected] adresimize mail atabilir veya 0216 663 61 43 no’lu destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından her türlü ev ve tekne temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.