Güneşin batışını eğlenceli bir şekilde hesaplamaya ne dersiniz?

Güneşin batışını eğlenceli bir şekilde hesaplamaya ne dersiniz?

Tekne sahiplerinin mutlaka bilmeleri gerektiğini düşündüğümüz oldukça pratik ve bir o kadar da eğlenceli bir bilgi paylaşacağız sizinle Bodrummondo ekibi olarak. Güneşin ne zaman batacağını basit bir şekilde hesaplamak ister misiniz?

Resimde paylaştığımız gibi güneş ile ufuk çizgisi arasına parmaklarınızı yerleştirin. Her bir parmağınız 15 dakikalık mesafeye işaret eder. Toplam parmak sayısından dolayısıyla da 15 dakikalık mesafeleri topladığınızda gün batımına ne kadar kaldığını kolay bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Nasıl çok eğlenceli değil mi?

Yorumunu Paylaş

Alesta Bodrummondo’lu!

Bodrum’daki teknenizde dostlarınızla geçireceğiniz keyif dolu anlardan önce teknenizi uzman ekibimize dezenfekte ettirerek kapsamlı ilaçlamasını yaptırabilir, virüs, mite ve her türlü gözle görülmeyen organizmaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve randevu organizasyonu için [email protected] adresimize mail atabilir veya 0216 663 61 43 no’lu destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından her türlü ev ve tekne temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.