Bodrum Eğlence ve Etkinlik hayatını artık Bodrummondo üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz!

Bodrum Eğlence ve Etkinlik hayatını artık Bodrummondo üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz!

Bodrum’un gece hayatını bilmeyen yoktur. Yazın bir çok yerli ve yabancı grubun performans sergilediği Bodrum’da bir çok etkinlik için önceden yer ayırtmanız ve bilet almanız gerekir. Artık Bodrummondo ile yerli, yabancı,biletli ve biletsiz tüm etkinlikleri güncel olarak takip edebilecek, biletli etkinliklerde biletinizi hızlı bir şekilde Bodrummondo platformu üzerinden satın alabileceksiniz.

Bodrum Kalesi, Bodrum merkez ve beach club’larda gerçekleşen tüm etkinlikler, Bodrummondo platformu üzerinden Bodrum’u, eğlence ve konserleri seven Bodrumseverleri bekliyor olacak.

Ayrıca gastroeğlence hizmetimiz kapsamında anlaşmalı olduğumuz 100’lerce mekan kendi etkinliklerini Bodrummondo platformunda yayınlanmak üzere kendileri girebilecek. Böylelikle sevdiğiniz mekanlardaki etkinlikleri bulmak için internette uzun zaman geçirmenize gerek kalmayacak.

Yorumunu Paylaş

Alesta Bodrummondo’lu!

Bodrum’daki teknenizde dostlarınızla geçireceğiniz keyif dolu anlardan önce teknenizi uzman ekibimize dezenfekte ettirerek kapsamlı ilaçlamasını yaptırabilir, virüs, mite ve her türlü gözle görülmeyen organizmaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve randevu organizasyonu için [email protected] adresimize mail atabilir veya 0216 663 61 43 no’lu destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından her türlü ev ve tekne temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.