Bodrum eğlencelerini bu yaz Bodrummondo ile takip edin!

Bodrum eğlencelerini bu yaz Bodrummondo ile takip edin!

2019 yazı bu yaz Bodrumseverler için Bodrummondo ile daha keyifli. Bodrum’un yeni açılan mekanları, trend eğlence mekanları, en lezzetli ürünlerle bezenmiş kahvaltı sofralarının yer aldığı kahvaltı mekanları ve kendi alanlarının en iyileri, lokal restoranlar.

Tüm bu kaliteli mekanlarda yerinizi almayı unutmayın. Üstelik 1 haftalık, 15 günlük veya aylık satın alacağınız gastroeğlence üyelik paketleri sayesinde bu mekanlarda geçerli %25’e varan indirim hakkınızdan da faydalanabilirsiniz.

Bodrum artık Bodrummondo sayesinde daha keyifli ve eğlenceli!

Yorumunu Paylaş

Alesta Bodrummondo’lu!

Bodrum’daki teknenizde dostlarınızla geçireceğiniz keyif dolu anlardan önce teknenizi uzman ekibimize dezenfekte ettirerek kapsamlı ilaçlamasını yaptırabilir, virüs, mite ve her türlü gözle görülmeyen organizmaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve randevu organizasyonu için [email protected] adresimize mail atabilir veya 0216 663 61 43 no’lu destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından her türlü ev ve tekne temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.