İşleyiş

Bodrummondo Platformu Nasıl Çalışır?

Bodrummondo, Bodrum’daki eğlence asistanınızdır. Burada yer alan hizmetlerden faydalanabilmeniz için öncelikle üye olmanız ve ihtiyacınıza en uygun üyeliği satın almanız gerekmektedir. Bodrummondo platformu üzerinde satın alabileceğiniz hizmetler; Gastroeğlence (yeme/içme ve eğlence hizmetleri), vip araç çağırma ve transfer hizmeti ve konut bakım hizmetleridir.

Bodrummondo Hakkında Merak Ettikleriniz

Bodrummondo nedir?

Bodrummondo, Bodrum’un eğlence asistanıdır. Bodrummondo üzerinden, uygun fiyatlı gastronomi hizmetlerine, güncel etkinliklere, vip araç çağırma hizmetine ve konut destek hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodrum’un biletli ve/veya rezervasyon gerektiren etkinliklerini buradan güncel olarak takip edebilirsiniz.

Bodrummondo platformu üzerinde hangi hizmetleri satın alabilirim?

Bodrummondo, e ticaret ve bilgilendirme platformudur. Yeme içme hizmetlerindeki indirimlerden faydalanmak için Gastroeğlence üyeliklerini, konut destek hizmetlerinden faydalanmak için mondoexpress üyeliklerini satın alabilirsiniz. Tüm üyeliklerimizin yanında 1 yıl boyunca %10 indirimli vip araç çağırma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmetleri nereden satın alabilirim?

Ana menü üzerinde yer alan ÜYELİKLER bölümünden tüm hizmetlerimize ilişkin üyeliklerimize ulaşabilir, kredi kartınızla veya havale seçeneği ile kolay bir şekilde satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet satın aldıktan sonra hizmet haklarımdan nasıl faydalanabilirim?

Gastroeğlence hizmetimiz yeme içme ve eğlence mekanlarındaki indirim hizmetidir. Size uygun olan üyeliği satın aldıktan sonra anlaşmalı kurumlarımıza geldiğinizde mobil indirim kartınızı cep telefonunuz üzerinden mekan yetkililerine gösterebilirsiniz. Hizmet hakkınızdan, kartın son kullanım tarihine kadar sınırsız olarak faydalanabilirsiniz.

Mondoexpress konut destek hakkınızdan faydalanabilmek için size uygun olan üyeliği satın aldıktan sonra adres bilgilerinizi ve talebinizi içeren mailinizi [email protected] adresimize gönderebilir veya whatsapp üzerinden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Vip araç çağırma hizmet hakkınızdan %10 indirimli faydalanabilmeniz için iletişim formumuz veya whatsapp hizmet hattımız üzerinden ad, soyad, varsa kurum bilgilerinizi içeren talebinizi göndermeniz durumunda 1 ay boyunca %10 indirim hakkınız için size kod göndereceğiz. Tüm üyeliklerimizin yanında hediye ettiğimiz indirim hakkınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firma

Biz Kimiz

Bodrummondo C&C Firması'nın hizmetlerinden biridir. C&C, 2012 yılından beri bireylerin yaşamlarını daha keyifli ve kaliteli hale getirmek için Türkiye genelinde yaşam destek hizmetleri geliştirmektedir. Türkiye genelinde 1000'i aşkın konusunda uzman çözüm ortağı ile 2018 yazı itibari ile Bodrum'da da hizmet vermeye başlamıştır. Gastronomi, etkinlikler, vip araç çağırma ve konut destek hizmetlerini Bodrummondo platformu altında tek bir çatıda toplamıştır.

Hizmetlerimiz

Üyeliklerimiz ve Hediyemiz

GastroEğlence Üyeliği Nedir?

Bodrum'un yüzlerce mekanında; restoran, cafe, bar, pub, kahvaltı mekanı, beach club ve eğlence mekanlarında geçerli %10'dan %50'ye varan indirim hakkı hizmetimizdir.İndirim hizmetinden faydalanabilmeniz için üyelik satın alabilirsiniz. İndirim hakkınızdan Bodrum'da anlaşmalı olduğumuz 100'lerce kurumda faydalanabilirsiniz.

Mondoexpress Konut Destek Üyeliği Nedir?

Bodrum'da konut sahibi kişilerin faydalanabileceği bir konut destek hizmet paketidir. Paket içerisinde konut check up hizmeti ve isteğe göre değişen 1 veya 2 defalık kontrol hizmeti yer almaktadır. Kapsamlı bir şekilde konutunuz incelenir ve tamirat veya tadilat gerektiren yerler bir rapor halinde size sunulur.

Vip Araç Çağırma Hizmeti Nedir?

Vip Araç Çağırma hizmetimiz Bodrum'da noktadan noktaya transfer için mobil uygulama üzerinden faydalanabileceğiniz vip, şöförlü araç çağırma hizmetimizdir. Araç portföyü iiçinde sadece vito değil minibus, midibus ve otobüs seçenekleri de mevcuttur. Bodrummondo'lulara özel 1 ay boyunca faydalanabilecekleri %10 hediye indirim hakkınız için kodunuzu istemeyi unutmayın:)

Faydalanma

Hizmet haklarınızdan nasıl faydalanabilirsiniz?

Gastroeğlence Hizmeti

Gastroeğlence hizmetinden faydalanabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra sizin için en uygun gastronomi üyeliğini satın almanız gerekmektedir. sizin için uygun paketi satın aldıktan sonra, indirim hakkınızdan faydalanabilmek için Bodrum’da anlaşmalı olduğumuz kurumlarda indirim kartınızı gösterin.

Mondoexpress Hizmeti

MondoExpress hizmetinden faydalanabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra sizin için en uygun mondoexpress üyeliğini satın almanız gerekmektedir. Mondoexpress konut destek hakkınızdan faydalanmak için sizin için en uygun konut destek paketini satın aldıktan sonra, konutunuzda yapılması gerekli işlemler için uzman ekibimizden rezervasyon oluşturun.

Vip Araç Çağırma Hizmeti

Vip araç çağırma hizmetinden faydalanabilmek için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ZUPPIN(Türkiye’nin yasal araç çağırma platformu) uygulamasını indirin. 1 ay boyunca sadece size özel geçerli %10 indirim hakkınızdan faydalanmak için whatsapp üzerinden indirim kodunuzu isteyin.

Alesta Bodrummondo’lu!

Bodrum’daki teknenizde dostlarınızla geçireceğiniz keyif dolu anlardan önce teknenizi uzman ekibimize dezenfekte ettirerek kapsamlı ilaçlamasını yaptırabilir, virüs, mite ve her türlü gözle görülmeyen organizmaya karşı kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz!

Detaylı bilgi ve randevu organizasyonu için [email protected] adresimize mail atabilir veya 0216 663 61 43 no’lu destek hattımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz tarafından her türlü ev ve tekne temizlik ve bakım ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.